LED stojací svítidlo Odila měnitelná bílá 2x10,4W černá mat, chrom - PAULMANN - Lampičky a lampy
Pau-71279 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| výkon | 23,5 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 255 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Svetelný tok | 2400 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 10,4W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Styl svítidla | moderní |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
156,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 205,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 205,30 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
