MaxLED senzor Wireless Touch DC 24V max. 144W bílá/černá - PAULMANN - Ovládače a vypínače
Pau-71225 detail výrobku
| Farba | biela / čierna |
| Materiál | plast |
| Napätie | 0 V |
| výkon | 144 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 48.3 mm |
| Výška | 53.8 mm |
| Hĺbka | 36.6 mm |
| Priemer | 48.3 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Max. příkon světelného zdroje | 144W |
| Kolekce | MaxLED |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
36,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 48,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 48,55 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
