LED pásek solární vč. dálkový ovladač 10m IP44 3,8W 14lm/m 60 LEDs/m RGB - PAULMANN - Záhradné svietidlá
Pau-71196 detail výrobku
| Farba | biela / čierna |
| Materiál | plast |
| výkon | 3,8 W |
| IP krytie | 44 |
| Dĺžka | 10000 mm |
| Šírka | 101 mm |
| Výška | 111 mm |
| Hĺbka | 26 mm |
| Svetelný tok | 140 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Změna barev rgb | ano |
| Světelný senzor | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 20000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 3,8W |
| Kolekce | Solar LED Strip |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
60,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,45 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
