MaxLED trafo 150VA 24V DC bílá - PAULMANN - Napájacie LED zdroje - LED trafo
Pau-70976 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Napätie | 230 V |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 34 mm |
| Hĺbka | 67 mm |
| Výkon transformátoru | 150VA |
| Třída ochrany | II |
| Značka mm | ano |
| Stmívatelné | ne |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | MaxLED |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
85,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 112,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 112,65 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
