MaxLED Night pohybový senzor pro noční osvětlení - PAULMANN - Ovládače a vypínače
Pau-70974 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Napätie | 0 V |
| Šírka | 48 mm |
| Výška | 33 mm |
| Hĺbka | 35 mm |
| Světelný senzor | ano |
| Senzor | ano |
| Třída ochrany | III |
| Značka mm | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Kolekce | MaxLED |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
21,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,40 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
