YourLED ECO Stripe Comfort sada 1 m dotykový spínač teplá bílá 2,4W 12V - PAULMANN - Ovládače a vypínače
Pau-70954 detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Výška | 3 mm |
| Hĺbka | 10.5 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Výkon transformátoru | 6VA |
| S trafem do zásuvky | ano |
| Třída ochrany | II |
| Značka mm | ano |
| Úhel záření | 120° |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
27,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,55 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
