LED stojací svítidlo Ramos 11W bílá mat/chrom nožní stmívač - PAULMANN - Lampičky a lampy
Pau-70920 detail výrobku
| Materiál | plast / kov |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 13 W |
| Dĺžka | 1415 mm |
| Priemer | 226 mm |
| Svetelný tok | 560 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| S trafem do zásuvky | ano |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Vypínač na kabelu | ano |
| Úhel vyklopení | 355° |
| Kolekce | Ramos |
| Materiál doplňkový | kov |
| Max. příkon světelného zdroje | 7,5W |
| Styl svítidla | designová |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
178,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 234,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 234,95 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
