YourLED Twilight soumrakový senzor max. 60W černá - PAULMANN - Ovládače a vypínače
Pau-70915 detail výrobku
| Farba | strieborná |
| Materiál | plast |
| Napätie | 0 V |
| výkon | 60 W |
| Šírka | 43 mm |
| Výška | 8.5 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Světelný senzor | ano |
| Třída ochrany | III |
| Životnost | 30000h |
| Rozměry v mm | 8,5 x 43 x 30 |
| Značka mm | ano |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Proudové zatížení | 5000 mA |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
19,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 26,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 26,05 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
