MaxLED kontroler (stmívání / vypínání) 144W vč. infračerveného dálk.ovládání - PAULMANN - Ovládače a vypínače
Pau-70683 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Napätie | 0 V |
| výkon | 144 W |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hĺbka | 35 mm |
| Třída ochrany | III |
| Baterie / akumulátor | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Značka mm | ano |
| Stmívatelné | ano |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Proudové zatížení | 6000 mA |
| Kolekce | MaxLED |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
28,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37,95 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
