MaxLED kontroler (stmívání / vypínání) max. 144W vč.dálkového ovládání - PAULMANN - Ovládače a vypínače
Pau-70619 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Napätie | 0 V |
| výkon | 144 W |
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 22.5 mm |
| Hĺbka | 45 mm |
| Index podania farieb | CRI/Ra 95 |
| Třída ochrany | III |
| Baterie / akumulátor | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Značka mm | ano |
| Stmívatelné | ano |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Proudové zatížení | 6000 mA |
| Kolekce | MaxLED |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
46,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 61,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 61,70 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
