LED pásek MaxLED 500 - základní sada 5 m teplá bílá, stříbrnošedá - PAULMANN - LED pásiky
Pau-70604 detail výrobku
| Farba | strieborná |
| Materiál | kov |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 37 W |
| Dĺžka | 5000 mm |
| Výška | 3 mm |
| Hĺbka | 12.5 mm |
| Svetelný tok | 2750 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | II |
| Značka mm | ano |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Výkon transformátoru | 75VA |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 33W |
| Stmívatelné | ano |
| Kolekce | MaxLED 500 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
98,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 129,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 129,45 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
