SmartHome MaxLED měnitelná bílá Strip 1m 7W bílá barva nastavitelná - PAULMANN - LED pásiky
Pau-70566 detail výrobku
| Farba | strieborná |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 24 V |
| výkon | 7 W |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Výška | 3 mm |
| Hĺbka | 12.5 mm |
| Svetelný tok | 550 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | III |
| Značka mm | ano |
| Úhel záření | 120° |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | MaxLED 500 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
21,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,45 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
