SmartHome MaxLED měnitelná bílá základní sada 10m 47W bílá barva nastavitelná - PAULMANN - LED pásiky
Pau-70565 detail výrobku
| Farba | strieborná |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 53 W |
| Dĺžka | 10000 mm |
| Výška | 3 mm |
| Hĺbka | 12.5 mm |
| Svetelný tok | 5500 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výkon transformátoru | 80VA |
| S trafem do zásuvky | ano |
| Třída ochrany | II |
| Značka mm | ano |
| Úhel záření | 120° |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Kolekce | MaxLED 500 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
185,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 244,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 244,45 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
