Tube Profil sada 200cm vč. uchycení, koncovek a difuzoru - PAULMANN - Hliníkové LED profily
Pau-70560 detail výrobku
| Materiál | hliník / plast |
| Dĺžka | 2000 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hĺbka | 22 mm |
| Priemer | 25 mm |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Materiál doplňkový | plast |
| Kolekce | Tube |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
42,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,75 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
