Neon Colorflex USB Strip sada 4x1m 4x4,5W 5V růžová, oranžová, zelená, modrá - PAULMANN - LED pásiky
Pau-70558 detail výrobku
| Farba | modrá / zelená / oranžová |
| Materiál | plast |
| Napätie | 0 V |
| výkon | 18 W |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hĺbka | 6 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Třída ochrany | III |
| Životnost | 20000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
42,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,75 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
