SimpLED LED Strip Smart Home Zigbee RGB kompletní sada 10m 26W 30LEDs/m RGB 36VA - PAULMANN - LED pásiky
Pau-70535 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 26 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 10000 mm |
| Šírka | 10 mm |
| Výška | 2 mm |
| Svetelný tok | 900 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Výkon transformátoru | 36VA |
| Změna barev rgb | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 20000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 26W |
| Kolekce | SimpLED |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
67,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 89,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 89,05 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
