MaxLED 1000 LED Strip měnitelná bílá základní sada 3m IP44 32W 1020lm/m 108LEDs/m měnitelná bílá 60VA - PAULMANN - LED pásiky
Pau-70532 detail výrobku
| Farba | strieborná |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 0 V |
| výkon | 32 W |
| IP krytie | 44 |
| Dĺžka | 3000 mm |
| Šírka | 12.5 mm |
| Výška | 3 mm |
| Svetelný tok | 3060 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výkon transformátoru | 60VA |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 20000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 32W |
| Kolekce | MaxLED 1000 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
125,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 165,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 165,10 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
