MaxLED 1000 LED Strip RGBW samostatný pásek 2,5m IP44 28W 1000lm/m 72LEDs/m RGBW - PAULMANN - LED pásiky
Pau-70530 detail výrobku
| Farba | strieborná |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 0 V |
| výkon | 28 W |
| IP krytie | 44 |
| Dĺžka | 2500 mm |
| Šírka | 12.5 mm |
| Výška | 3 mm |
| Svetelný tok | 2500 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Změna barev rgb | ano |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 20000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 28W |
| Kolekce | MaxLED 1000 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
83,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 109,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 109,20 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
