MaxLED 1000 LED Strip RGBW základní sada 1,5m IP44 18W 1000lm/m 72LEDs/m RGBW 25VA - PAULMANN - LED pásiky
Pau-70528 detail výrobku
| Farba | strieborná |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 0 V |
| výkon | 18 W |
| IP krytie | 44 |
| Dĺžka | 1500 mm |
| Šírka | 12.5 mm |
| Výška | 3 mm |
| Svetelný tok | 1500 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výkon transformátoru | 25VA |
| Změna barev rgb | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 20000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 18W |
| Kolekce | MaxLED 1000 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
105,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 138,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 138,95 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
