MaxLED řídící jednotka RGBW vč. IR dálkové ovládání DC 24V max. 144W bílá - PAULMANN - Ovládače a vypínače
Pau-70526 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Napätie | 0 V |
| výkon | 144 W |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hĺbka | 35 mm |
| Změna barev rgb | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Kolekce | MaxLED |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
18,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,85 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
