SimpLED Motion sada 7,5m 15W RGB s krytím - PAULMANN - LED pásiky
Pau-70514 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 17 W |
| Dĺžka | 7640 mm |
| Výška | 3 mm |
| Hĺbka | 10 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Výkon transformátoru | 18VA |
| Změna barev rgb | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| S trafem do zásuvky | ano |
| Třída ochrany | II |
| Značka mm | ano |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 20000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | SimpLED |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
49,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 65,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 65,25 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
