MaxLED 500 startovací sada Smart Home smik Gateway + LED Strip RGBW základní sada - PAULMANN - LED pásiky
Pau-5179 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 0 V |
| výkon | 33 W |
| Dĺžka | 5000 mm |
| Šírka | 72 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hĺbka | 84 mm |
| Svetelný tok | 1750 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Změna barev rgb | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 33W |
| Kolekce | MaxLED 500 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
234,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 308,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 308,75 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
