Plug & Shine startovací sada Smart Home smik + LED zápich Sting 3000K 3x6,4W 75VA bílá/antracit - PAULMANN - Záhradné svietidlá
Pau-5173 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 0 V |
| výkon | 19,2 W |
| Šírka | 72 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hĺbka | 84 mm |
| Svetelný tok | 810 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Dálkové ovládání | ano |
| Úhel záření | 100° |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 6,4W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
316,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 416,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 416,85 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
