Plug & Shine set Smart Home Zigbee 3.0 LED zemní svítidlo MicroPen IP67 3000K 5x0,2W 21VA stříbrná Smart Home Zigbee - PAULMANN - Záhradné svietidlá
Pau-5063 detail výrobku
| Farba | strieborná |
| Materiál | oceľ |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 0 V |
| výkon | 1,1 W |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Priemer | 15 mm |
| Montážny otvor | 10 mm |
| Zápustná hĺbka | 46 mm |
| Svetelný tok | 90 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Úhel záření | 22° |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Max. příkon světelného zdroje | 0,22W |
| Kolekce | Plug & Shine |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
129,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 171 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 171 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
