Plug & Shine set Smart Home Zigbee 3.0 LED bodové zahradní světlo Plantini IP65 3000K 3x2W 21VA antracit - PAULMANN - Záhradné svietidlá
Pau-5029 detail výrobku
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 0 V |
| výkon | 6 W |
| Výška | 223 mm |
| Priemer | 21 mm |
| Svetelný tok | 270 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Úhel záření | 45° |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Max. příkon světelného zdroje | 2W |
| Kolekce | Plug & Shine |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
214,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 282,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 282,65 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
