Plug & Shine set Smart Home Zigbee 3.0 LED bodové zahradní světlo Sting IP67 3000K 3x6W 75VA antracit - PAULMANN - Záhradné svietidlá
Pau-5028 detail výrobku
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 0 V |
| výkon | 19,2 W |
| Výška | 290 mm |
| Priemer | 52 mm |
| Svetelný tok | 810 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Úhel záření | 100° |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Max. příkon světelného zdroje | 6,4W |
| Kolekce | Plug & Shine |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
277,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 364,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 364,60 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
