Senzor Smart Home Zigbee 3.0 pohybový senzor bílá - PAULMANN - Paulmann
Pau-50133 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| IP krytie | 54 |
| Dĺžka | 93 mm |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 75 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
41,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,50 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
