URail středové napájení 227x196mm max. 300W bílá - PAULMANN - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Pau-50121 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 300 W |
| Šírka | 227 mm |
| Výška | 48 mm |
| Hĺbka | 196 mm |
| Třída ochrany | I |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Kolekce | URail |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
105,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 138,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 138,95 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
