SmartHome ZigBee YourLED RGB kontroler max. 60W - PAULMANN - Ovládače a vypínače
Pau-50049 detail výrobku
| Farba | šedá / biela |
| Materiál | plast |
| Napätie | 0 V |
| výkon | 60 W |
| Šírka | 38 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hĺbka | 95 mm |
| Rozměry v mm | 28 x 38 x 95 |
| Značka mm | ano |
| Smarthome | ano |
| Třída ochrany | III |
| Změna barev rgb | ano |
| Životnost | 30000h |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Proudové zatížení | 5000 mA |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
40,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,40 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
