VÝPRODEJ SmartHome LED pásek sada Flaex 5m izolovaná, s ovládáním výměny barev - PAULMANN - LED pásiky
Pau-50005 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 19 W |
| Dĺžka | 5000 mm |
| Výška | 3 mm |
| Hĺbka | 10.5 mm |
| Svetelný tok | 374 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Smarthome | SmartHome |
| S trafem do zásuvky | ano |
| Úhel záření | 120° |
| Změna barev rgb | ano |
| Třída ochrany | II |
| Značka mm | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 18W |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Výkon transformátoru | 24VA |
| Typ světelného zdroje | LED |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
77,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 102,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 102,10 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
