Pauleen závěsné svítidlo solární Sunshine Bliss IP44 220mm 3000K 1lm béžová - PAULMANN - Záhradné svietidlá
Pau-48292 detail výrobku
| Farba | béžová |
| Materiál | kov / ratan / plast / bambus |
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | 0,04 W |
| IP krytie | 44 |
| Dĺžka | 220 mm |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 752 mm |
| Priemer | 220 mm |
| Svetelný tok | 1 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Max. příkon světelného zdroje | 0,04W |
| Materiál doplňkový | ratan |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
116,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 153,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 153,20 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
