Filament 230V Smart Home Zigbee 3.0 LED žárovka E27 7,5W měnitelná bílá stmívatelné zlatá - PAULMANN - Chytré osvetlenie
Pau-29155 detail výrobku
| Farba | zlatá |
| Materiál | sklo |
| Objímka | E27 |
| Farba svetla | 5500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 7,5 W |
| Dĺžka | 110 mm |
| Priemer | 60 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Dálkové ovládání | ano |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 7,5W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
23,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,85 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
