Standard 230V Smart Home Zigbee 3.0 LED kapka E14 3x5W RGBW+ stmívatelné mat - PAULMANN - Chytré osvetlenie
Pau-29154 detail výrobku
| Farba | matná |
| Materiál | plast |
| Objímka | E14 |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 5 W |
| Dĺžka | 89 mm |
| Priemer | 48 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Změna barev rgb | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 5W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
53,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 70,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 70,00 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
