Standard 230V Smart Home Zigbee 3.0 LED reflektor GU10 4,8W RGBW+ stmívatelné matný chrom - PAULMANN - Chytré osvetlenie
Pau-29149 detail výrobku
| Farba | matny chrom |
| Materiál | plast |
| Objímka | GU10 |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 4,8 W |
| Dĺžka | 55 mm |
| Priemer | 50 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Změna barev rgb | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Úhel záření | 38° |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4,8W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
20,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,25 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
