Standard 12V LED G4 1ks-sada 1,8W 2700K čirá - PAULMANN - LED žiarovky
Pau-29142 detail výrobku
| Farba | číra |
| Materiál | plast |
| Objímka | G4 |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 1,8 W |
| Dĺžka | 36 mm |
| Priemer | 13 mm |
| Svetelný tok | 200 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 1,8W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
5,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,25 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
