Standard 12V LED reflektor GU4 3x4,2W 2700K stříbrná - PAULMANN - LED žiarovky
Pau-29140 detail výrobku
| Farba | strieborná |
| Materiál | sklo |
| Objímka | GU4 |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 4,2 W |
| Dĺžka | 38 mm |
| Priemer | 35 mm |
| Svetelný tok | 345 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Úhel záření | 36° |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4,2W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
21,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,45 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
