LED svíčka B22d 230V 4,7W 2700K stmívatelné opál - PAULMANN - LED žiarovky
Pau-28899 detail výrobku
| Farba | opál |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 4,7 W |
| Dĺžka | 91 mm |
| Priemer | 35 mm |
| Svetelný tok | 470 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4,7W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
5,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,65 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
