LED kapka B22d 230V 4,7W 2700K opál - PAULMANN - LED žiarovky
Pau-28895 detail výrobku
| Farba | opál |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 4,7 W |
| Dĺžka | 80 mm |
| Priemer | 45 mm |
| Svetelný tok | 470 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4,7W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
4,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,45 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
