LED žárovka B22d 230V 9W 2700K opál - PAULMANN - LED žiarovky
Pau-28892 detail výrobku
| Farba | opál |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 9 W |
| Dĺžka | 103 mm |
| Priemer | 60 mm |
| Svetelný tok | 1055 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 9W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
5,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,15 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
