LED reflektor GU5,3 12V 6,5W 4000K černá mat - PAULMANN - LED žiarovky
Pau-28872 detail výrobku
| Objímka | GU5,3 |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 6,5 W |
| Dĺžka | 48 mm |
| Priemer | 50 mm |
| Svetelný tok | 445 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Úhel záření | 38° |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 6,5W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
9,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 13,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 13,00 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
