LED GY6,35 12V 4W 2700K - PAULMANN - LED žiarovky
Pau-28833 detail výrobku
| Materiál | plast |
| Objímka | GY6,35 |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 4 W |
| Dĺžka | 50 mm |
| Priemer | 18 mm |
| Svetelný tok | 400 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 25000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
10,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,20 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
