LED G4 12V 4W 2700K čirá - PAULMANN - LED žiarovky
Pau-28825 detail výrobku
| Farba | číra |
| Objímka | G4 |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 4 W |
| Dĺžka | 55 mm |
| Priemer | 16 mm |
| Svetelný tok | 350 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
6,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,85 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
