LED umělá hmota 3,5W GY6,35 teplá bílá - PAULMANN - LED žiarovky
Pau-28821 detail výrobku
| Farba | číra |
| Materiál | plast |
| Objímka | GY6,35 |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 12 V |
| Dĺžka | 47 mm |
| Priemer | 17 mm |
| Svetelný tok | 300 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 3,5W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
6,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,75 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
