LED G4 3W 300lm 12V neutrální bílá - PAULMANN - LED žiarovky
Pau-28818 detail výrobku
| Farba | číra |
| Objímka | G4 |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 12 V |
| Dĺžka | 47 mm |
| Priemer | 17 mm |
| Svetelný tok | 300 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 3W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
6,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,75 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
