LED žárovka G4 2,5W 250lm 12V teplá bílá - PAULMANN - LED žiarovky
Pau-28811 detail výrobku
| Farba | biela |
| Objímka | G4 |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 12 V |
| Dĺžka | 33 mm |
| Priemer | 22 mm |
| Svetelný tok | 250 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 2,5W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
5,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,15 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
