LED reflektor GU5,3 12V 4,9W 3000K bílá/stříbrná - PAULMANN - LED žiarovky
Pau-28802 detail výrobku
| Farba | biela / strieborná |
| Objímka | GU5,3 |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 4,9 W |
| Dĺžka | 58 mm |
| Priemer | 100 mm |
| Svetelný tok | 440 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4,9W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
18,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,90 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
