Žárovka Choose LED-Modul GU10 3-krokové-stmívatelné 3x6,5W 2.700 - PAULMANN - LED žiarovky
Pau-28785 detail výrobku
| Farba | biela |
| Objímka | GU10 |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 230 V |
| Dĺžka | 56 mm |
| Priemer | 51 mm |
| Svetelný tok | 1380 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Úhel záření | 38° |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 15000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 6,5W |
| Proudové zatížení | 50 mA |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
21,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,45 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
