LED reflektorová žárovka AR111 8W G53 24° teplá bílá AC/DC - PAULMANN - LED žiarovky
Pau-28515 detail výrobku
| Farba | hliník |
| Objímka | G53 |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 8 W |
| Dĺžka | 56 mm |
| Priemer | 111 mm |
| Svetelný tok | 500 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Spotřeba energie | 8 kWh_1000h |
| Svítivost | 2100cd |
| Úhel záření | 24° |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 8W |
| Stmívatelné | ne |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Proudové zatížení | 850 mA |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
23,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,85 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
