LED žárovka Maxiflood 3W GU5,3 softopal 12 V teplá bílá - PAULMANN - LED žiarovky
Pau-28330 detail výrobku
| Farba | opál |
| Objímka | GU5,3 |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 3 W |
| Dĺžka | 45 mm |
| Výška | 45 mm |
| Priemer | 51 mm |
| Svetelný tok | 220 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Spotřeba energie | 4kWh/1000h |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 3W |
| Stmívatelné | ne |
| Stmívač | se stmívačem R+C pro elektr.trafo +230V žárovku |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Proudové zatížení | 295 mA |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
21,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,45 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
