Instalační box pro 3 kabely černý IP68 - PAULMANN - Paulmann
Pau-237 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | plast |
| výkon | 2500 W |
| IP krytie | 68 |
| Šírka | 105 mm |
| Výška | 134 mm |
| Hĺbka | 53 mm |
| Index podania farieb | CRI/Ra 90 |
| Proudové zatížení | 10000 mA |
| Rozměry v mm | 120 |
| Stmívatelné | ne |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
19,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 26,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 26,05 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
